Praca

Odlewnia Chemar Sp. z o.o.

"Odlewnia Chemar” Spółka z o.o. w Kielcach, ul. K. Olszewskiego 6, zatrudni pracowników na stanowiskach:
  • pracownik produkcji (praca na wydziale produkcyjnym: szlifiernia, formiernia)

  • mistrz utrzymania ruchu (Wymagania: dobra znajomość rysunku technicznego, wykształcenie techniczne minimum średnie. Umowa pracę)

  • spawacz.

Kontakt telefoniczny: 41 367 56 81
Oferty prosimy przesyłać na adres Spółki lub na e-mail: biuro@odlewnia-chemar.pl

"Odlewnia Chemar” Spółka z o.o. w Kielcach, ul. K. Olszewskiego 6, zatrudni pracownika na stanowisku:

TECHNOLOG ODLEWNIK

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (metalurgia, odlewnictwo);
- znajomość praktyczna programów typu CAD (preferowany Solid Edge);
- dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość programu do symulacji Magma;
- biegła znajomość pakietu MS Office;
- umiejętność samodzielnego wykonywania technologii;
- mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu technologii odlewnictwa;
- umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.

Zakres zadań:
- opracowywanie technologii i nadzór nad dokumentacją technologiczną;
- wdrażanie i nadzór nad nowo uruchamianymi wyrobami;
- optymalizacja technologii i procesów produkcyjnych;
- współudział przy opracowywaniu działań korygujących zapobiegających występowaniu niezgodności;
- opracowywanie kalkulacji odlewów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki;
- inwestycje w rozwój pracowników – dofinansowanie do szkoleń, certyfikatów;
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet socjalny.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na poniższy adres Spółki:
Odlewnia Chemar Spółka z o. o.
ul. K. Olszewskiego 6, 25-953 Kielce

lub biuro@odlewnia-chemar.pl

Tel.kontaktowy: 41 367 56 81

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.